وب سرویس فروشگاه اینترنتی

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. سیستم های دشت
  4. chevron_left
  5. وب سرویس فروشگاه اینترنتی

نرم‌ افزار حسابداری ووکامرس: اتصال نرم افزار حسابداری به سایت

صدور خودکار فاکتور فروش در هر ساعت از شبانه‌روز

با گسترش فروشگاه‌های اینترنتی و افزایش تراکنش‌های بانکی، تغییرات بسیاری در عملیات و ثبت فرایند خریدوفروش ایجاد شد. در ابتدا این مراحل به‌سختی انجام می‌شد و حسابداران می‌بایست هر بار، تمامی فاکتورهای فروشگاه اینترنتی را به‌صورت دستی وارد نرم افزار حسابداری و انبارداری می‌کردند. این امر بسیار زمان‌بر بود و احتمال خطای انسانی نیز در آن زیاد بود. در ضمن آن‌ها باید پس از ورود هر فاکتور فروش یا خرید به سیستم حسابداری و انبارداری، موجودی جدید را از نرم‌افزار گرفته و در فروشگاه اینترنتی به‌صورت دستی وارد می‌کردند. اما با وارد شدن نرم افزار حسابداری متصل به فروشگاه اینترنتی، تمامی این عملیات مالی به‌راحتی انجام شد و حسابداران بابت حجم بالای فروش اینترنتی هیچ‌گونه نگرانی ندارند. با کمک این نرم‌‍افزار نیازی به جابه‌جا کردن فاکتورها بین دو سیستم و استعلام موجودی کالاها در انبار نیست.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

اتصال نرم افزار حسابداری به ووکامرس

اگر در کنار فروشگاه فیزیکی و حضوری، فروشگاه اینترنتی نیز دارید و یا یک خرده فروشی یا عمده‌فروشی آنلاین راه‌اندازی کرده‌اید؛ نیاز دارید که نرم‌افزار حسابداری خود را به فروشگاه متصل کنید. یکی از دغدغه‌های فروشگاه‌های آنلاین وردپرسی این است که بتوانند به راحتی فروشگاه را به نرم‌افزار حسابداری و مالی متصل کنند. در سپیدار سیستم مشتریان می‌توانند هر دو نرم‌افزار حسابداری دشت و سپیدار را به ای‌کامرس وصل کنند و از مزایای آن به طور کامل بهره‌مند شوند.

وب‌سرویس سپیدار سیستم برای کدام کسب‌وکارها است؟

گر فروشگاه‌ اینترنتی بر پایه فروشگاه‌ساز ووکامرس دارید

اگر فروشگاه اینترنتی اختصاصی یا توسعه‌یافته دارید

اگر قصد ساخت فروشگاه اینترنتی جدید دارید

چرا کسب‌وکارها به وب‌سرویس فروشگاه اینترنتی نیاز دارند؟

به‌روزرسانی خودکار موجودی و قیمت کالاها

موجودی و قیمت کالاها در فروشگاه اینترنتی از نرم‌افزار خوانده می‌شود و همیشه به‌روز است. بنابراین، هیچ سفارشی به دلیل عدم موجودی کالا در فروشگاه اینترنتی لغو نخواهد شد

دریافت خودکار سفارشات فروشگاه اینترنتی

سفارشات اینترنتی در هر ساعتی از شبانه‌روز به صورت خودکار به نرم‌افزار ارسال می‌شوند. در نتیجه، حجمی از سفارشات ثبت نشده در نرم‌افزار برای صدور فاکتور فروش وجود نخواهد داشت.

ثبت خودکار اطلاعات مشتریان جدید

اطلاعات مشتریان جدید به صورت خودکار پس از دریافت سفارشات در نرم‌افزار ثبت ‌می‌شود. پس نیازی نیست برای نگهداری اطلاعات و ارتباط با مشتریان هزینه زیاد اختصاص دهید.

تنظیم آسان اظهارنامه مالیاتی

در وب‌سرویس حسابداری سپیدار سیستم به‌راحتی می‌توانید به سامانه مودیان متصل شوید و انواع صورت‌حساب خود را به سامانه ارسال کنید.

مدیریت متمرکز فرآیندهای مالی

اگر برای فروشگاه آنلاین خود چندین انبار دارید؛ با اتصال فروشگاه به وب‌سرویس نرم‌افزار حسابداری می‌توانید تمامی آن‌هارا از یک نقطه خاص مدیریت کنید.

راهنمای استفاده از وب‌سرویس سپیدار

فعالیت مورد نیاز پیش نیاز ارائه دهنده کاربرد قیمت
خرید وب سرویس فروشگاه اینترنتی سیستم‌های حسابداری، دریافت و پرداخت، فروش و انبار شرکت سپیدار سیستم آسیا فعالسازی امکان ارسال و دریافت اطلاعات روی نرم افزار به فروشگاه اینترنتی 175,000,000 ریال
خرید آی پی ثابت (Static IP) مودم و اینترنت شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی زیرساخت ارتباطی ارسال و دریافت اطلاعات حدود 300.000 ریال ماهانه
خرید یا توسعه امکان ارتباط فروشگاه اینترنتی با وب سرویس فروشگاه اینترنتی شرکت طراح و توسعه دهنده فروشگاه اینترنتی یا افزونه اتصال فعالسازی امکان ارسال و دریافت اطلاعات روی فروشگاه اینترنتی به نرم افزار وابسته به شرکت ارائه دهنده

راهنمای استفاده از وب‌سرویس دشت

فعالیت مورد نیاز پیش نیاز ارائه دهنده کاربرد قیمت
خرید وب سرویس فروشگاه اینترنتی سطح استاندارد یا پیشرفته هر یک از نسخه‌های دشت شرکت سپیدار سیستم آسیا فعالسازی امکان ارسال و دریافت اطلاعات روی نرم افزار به فروشگاه اینترنتی 79,000,000 ریال
خرید آی پی ثابت (Static IP) مودم و اینترنت شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی زیرساخت ارتباطی ارسال و دریافت اطلاعات حدود 300.000 ریال ماهانه
خرید یا توسعه امکان ارتباط فروشگاه اینترنتی با وب سرویس فروشگاه اینترنتی شرکت طراح و توسعه دهنده فروشگاه اینترنتی یا افزونه اتصال فعالسازی امکان ارسال و دریافت اطلاعات روی فروشگاه اینترنتی به نرم افزار وابسته به شرکت ارائه دهنده

سوالات متداول

امکان اتصال فروشگاه ووکامرس به نرم‌افزارهای حسابداری سپیدار وجود دارد. برای برقراری اتصال کافی است افزونه‌ای در وردپرس نصب کنید تا امکان دریافت اطلاعات کالاها شامل موجودی و قیمت از نرم‌افزار فراهم شود و در نهایت سفارشات اینترنتی ثبت شده در فروشگاه اینترنتی به نرم‌افزار ارسال شوند. با این اتصال، صدور سندهای حسابداری به صورت خودکار و دستی امکان‌پذیر است و مشکل فروش کالا بدون موجودی برای همیشه از بین خواهد رفت.

فروشگاه آنلاین و 24 ساعته، یک مزیت و نیاز اساسی برای کسب‌وکارهای فیزیکی محسوب می‌شود. اگر تا الان نسبت به تهیه یک فروشگاه آنلاین اقدام نکردید، حتماً مشتریان زیادی را از دست داده‌اید و باید هرچه زودتر بستری را برای خرید مشتریان خود بدون محدودیت زمانی و مکانی فراهم کنید. در این بین اتصال نرم‌افزار حسابداری به سایت فروشگاهی شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. مشکلی که بیشتر مدیران مالی با آن روبه‌رو هستند، نحوه ارتباط نرم‌افزار با فروشگاه اینترنتی است. در واقع چک کردن تمامی فاکتورهای خریدوفروش و نداشتن مغایرت در سیستم کاری بسیاری طاقت‌فرسا بود. در ضمن کنترل کردن موجودی انبار و کنترل لحظه‌ای قیمت کالاهای موجود در فروشگاه آنلاین از دردسرهای دیگر فروشگاه‌های اینترنتی بود. اما امروزه با اتصال نرم‌افزارهای حسابداری به فروشگاه‌های اینترنتی تمامی عملیات حسابداری به‌سادگی و با کمترین درصد خطا در حال انجام است. در سیستم ارتباط نرم‌افزار حسابداری به سایت فروشگاه آنلاین، امکان اتصال تمامی سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) به نرم‌‌افزار حسابداری و یا نرم‌افزار انبارداری فراهم شده است.

فروشگاه اینترنتی ووکامرس وردپرس
اگر فروشگاه اینترنتی بر پایه فروشگاه ساز ووکامرس وردپرس دارید، می‌توانید برای خرید افزونه از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. برای دریافت مشاوره رایگان فرم درخواست زیر را تکمیل فرمایید.

فروشگاه اینترنتی اختصاصی
اگر فروشگاه اینترنتی دارید که به طور اختصاصی با زبان‌ برنامه نویسی مثل PHP و … برایتان توسعه و راه اندازی شده است، می‌توانید از راهنمای توسعه اتصال به وب سرویس فروشگاه اینترنتی استفاده کنید.

فروشگاه اینترنتی جدید
اگر قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی متصل به نرم افزار سپیدار را دارید، می‌توانید بدون دانش فنی اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کنید. برای دریافت مشاوره رایگان فرم درخواست زیر را تکمیل فرمایید.

خیر، شرکت‌هایی زیر نظر شرکت سپیدار سیستم اقدام به توسعه افزونه اتصال فروشگاه اینترنتی ووکامرس وردپرس به نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار و نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت کرده‌اند.

افزونه جهت اتصال فروشگاه اینترنتی ووکامرس وردپرس به نرم‌افزار حسابداری شرکتی سپیدار و نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی دشت است و ماهیت انجام عملیات حسابداری را ندارد.

  1. کاهش خطای انسانی و افزایش سرعت در ورود اطلاعات
  2. دریافت سفارشات اینترنتی در هر ساعتی از شبانه‌روز
  3. صدور فاکتورهای فروش بر اساس سفارشات در کمترین زمان ممکن برای مشتریان فعلی و جدید
  4. جلوگیری از فروش اینترنتی در صورت عدم موجودی کالاها
  5. به‌روزرسانی خودکار اطلاعات کالاها (نام، موجودی و قیمت) در فروشگاه اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

85 + = 93