نرم افزار پخش و سفارش گیری مویرگی

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. نرم افزار حسابداری شرکتی
 4. chevron_left
 5. نرم افزار پخش و سفارش گیری مویرگی

نرم افزار پخش مویرگی

پخش، سفارش‌گیری و فروش

به نظر شما زمان آن نرسیده است که با استفاده از نرم افزار پخش مویرگی، بدون واسطه کالا را به دست مشتری برسانید؟ پیشرفت تکنولوژی و طراحی سیستم های توزیع کالا، این امکان را به شرکت های پخش داده است که بتوانند پخش کالای خود را مدیریت نمایند. در میان انواع نرم افزارهایی که به شرکت ها اجازه می دهند فرایند ثبت سفارش، پخش و فروش کالا را مدیریت کنند، نرم افزار مویرگی کاربردی ترین است.

می توان با استفاده از نرم افزار پخش مویرگی تمامی عملکردهای سفارش گیری، انبارداری، توزیع، تسویه حساب، پورسانت، گزارشات مالی و حقوق را مدیریت کرد. سپیدار سیستم، با ارائه این نرم افزار به شرکت ها، امکان پاسخگویی به فرایندهای پیچیده فروش را برای آنها فراهم نموده است. این سیستم تمامی عملکردهای مورد نظر شرکت ها را پشتیبانی می کند و شرایط لازم را برای انجام فرایندهای مختلف پخش، فروش عمده، فروش جزئی و … ، برای آنها فراهم می سازد.

نرم افزار پخش مویرگی سپیدار چیست؟

شرکت های پخش اصولا با حجم بسیار بالایی در خصوص انجام عملیات پخش و فروش مواجه هستند. آنها ممکن است در پاسخگویی سریع به این فرایندها با مشکل مواجه شوند. پس باید از نرم افزارهایی که به آنها کمک می کنند تا این عملیات را مدیریت نمایند، استفاده کنند. نرم افزار مویرگی سپیدار، مناسب ترین انتخاب برای آنها جهت مدیریت عملیات فروش و توزیع مویرگی خواهد بود.

شرکت های پخش می توانند با استفاده از نرم افزار پخش مویرگی سپیدار، به صورت یکپارچه تمامی این عملیات را مدیریت نمایند. این سیستم دارای امکانات ماژول انبار و فروش بوده و قادر است تمامی نیازمندی های شرکت و دریافت و پرداخت آن را هم مدیریت نماید. در واقع بخش نرم افزار سپیدار، دارای 9 سیستم است که این سیستم ها را باید چنین بیان کنیم:

 • سیستم دریافت و پرداخت
 • سیستم حسابداری
 • سیستم تامین کنندگان انبار
 • سیستم فروش و مشتریان
 • سیستم پخش و سفارش گیری
 • سیستم فروش درب کارخانه
 • سیستم دارایی های ثابت و حقوق
 • سیستم فروش عمده
 • توزیع و تسویه حساب

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مزایای استفاده از نرم افزار پخش مویرگی سپیدار سیستم

شرکت های پخشی که از نرم افزار پخش مویرگی سپیدار استفاده می کنند، می توانند به مزایای بسیاری دست یابند. از جمله ی این مزایا، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. تعیین میزان سقف فروش برای کالاها متناسب با مهارت ویزیتورها
 2. بیان تعاریف گوناگون از مدل های مختلف پورسانت
 3. ثبت ناحیه، مشخص کردن مسیر و ارائه برنامه ریزی مناسب به ویزیتورها
 4. ثبت کردن سفارشات مطابق با کنترل های از پیش تعریف شده توسط ویزیتورها با استفاده از سیستم تلفن همراه و ثبت خودکار در نرم افزار پخش مویرگی
 5. تعیین خط مشخص فروش برای هر کالا
 6. ارائه تاییدیه درخواست یا سفارش بازگشت کالا توسط سرپرست یا مدیر فروش
 7. بیان تعریفی از تخفیفات پلکانی، درصدی، خطی، اشانتیون، مبلغی، بسته های محصولات و ارائه تخفیف کلی در فاکتور
 8. تهیه فهرست توزیع مطابق با کالاهایی که در خودروی حمل بارگیری شده اند.
 9. تهیه فهرست توزیع طبق سفارشاتی که ثبت فاکتوری شده اند.
 10. ارائه گزارش طبقه بندی شده از کالاهایی که پرفروش هستند یا مناطقی که در آنجا کالا بیشتر به فروش رسیده است و تمامی اطلاعاتی از این قبیل
 11. تهیه فهرستی از تمامی فاکتورهای تحویل شده و وصول گردیده به مشتریان مطابق با مدل توافق شده وصول فاکتور

قابلیت های استفاده از نرم افزار جامع پخش مویرگی

شرکت های پخش با استفاده از نرم افزار پخش مویرگی، می توانند از راه دور اقدام به انجام کارهای مورد نظر در خصوص ثبت سفارش، فروش و پخش کالا نمایند. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که تحت وب بوده و به صورت آنلاین امکان استفاده دارد. در واقع باید بگوییم طراحی برنامه پخش مویرگی به شکل کاملا پیشرفته و مطابق با تکنولوژی روز دنیا انجام شده است.

از این رو مدیران می توانند از طریق این نرم افزار اقدام به تعیین اعتبارهای متنوع برای مشتریان خود کرده و بر روی عدم صدور فاکتور بیشتر از اعتبار، کنترل داشته باشند. از سوی دیگر این نرم افزار چندین انبار پخش مویرگی را شامل می شود که به مدیران اجازه می دهد بتوانند صدور رسید، حواله انبار و انبارک را از طریق محیط تحت وب کنترل و مدیریت نمایند.

از دیگر قابلیت هایی که استفاده از نرم افزار پخش مویرگی در اختیار مدیران شرکت های پخش قرار می دهد، باید به گروه بندی مشتریان و تعیین قیمت های متنوع برای کالاها اشاره کنیم. می توان مطابق با نوع گروه مشتری و مسیر مورد نظر یا هر دو آیتم، قیمت های مختلفی برای کالاها تعیین کرد. از سوی دیگر، این نرم افزار به مدیران پخش و مدیر عاملان شرکت ها این اجازه را می دهد که بتوانند تمامی سفارشات را در مراحل مختلف تحت نظارت خود قرار دهند.

کاربرد نرم افزار پخش مویرگی

از نرم افزار مویرگی می توان برای انجام کارهای مختلفی استفاده کرد. اولین مسئله حسابداری است که امکان حسابداری دقیق اسناد را به مدیر عامل شرکت می دهد. همچنین این نرم افزار قابلیت جستجو، مرتب سازی، کنترل، ویرایش، آرشیو، بازیابی و حذف اسناد حسابداری و … را نیز دارد. در کنار این کاربردهای مهم، می توان از نرم افزار مویرگی برای ثبت چک و فاکتورهای سوختی که دارای حساسیت بالایی هستند نیز، استفاده کرد.

در نهایت نیز باید به محاسبه اتوماتیک حقوق، هزینه ایاب و ذهاب، جریمه های بازگشت کالا و پورسانت تمامی کارکنان شرکت توسط نرم افزار پخش مویرگی اشاره کنیم. به صراحت می توانیم بیان کنیم که استفاده از این نرم افزار کاربردهای بسیار متنوع و مختلفی دارد و امنیت بالای استفاده از آن، بسیاری از مشکلات شرکت های پخش را برای همیشه از میان بر می دارد.

انواع روش های ثبت سفارش در نرم افزار جامع پخش مویرگی

می توان برای ثبت سفارش با نرم افزار مویرگی، از روش های گوناگونی استفاده کرد. از جمله:

 • ثبت سفارش به صورت تلفنی
 • ثبت سفارش به صورت آنلاین با نسخه ویزیتور
 • ثبت سفارش با نسخه سفارشگیر مشتری یا ماژول بازرگانی
 • ثبت سفارش عادی از طریق اپراتور

مراحل انجام کار با نرم افزار مویرگی سپیدار

برای استفاده از نرم افزار پخش مویرگی و ثبت سفارش، پخش و فروش، باید مراحل خاصی طی شوند. اولین مرحله ثبت و مدیریت سفارش ها با روش های مختلفی است که در مطلب بالا به آنها اشاره نمودیم. دومین مرحله دریافت تاییدیه یک تا پنج مرحله ای سفارش است. در این مرحله امکان فیلتر کردن با حداقل ریال سفارش وجود دارد. شما می توانید در این مرحله سفارش را رد کرده یا یادداشت مورد نظر خود را ثبت کنید. در صورت تایید، سفارش مورد نظر به انبار منتقل خواهد شد.

سومین مرحله، نمایش سفارشات در انبار است. در این مرحله شما می توانید به تمامی سفارشات مورد تایید و یا تایید شده دسترسی داشته باشید. شما اطلاعات لازم در خصوص سفارشی که به ثبت رسیده است را در این مرحله مشاهده خواهید کرد. این که فاکتورهای تایید شده توسط انباردار مشاهده شده اند، تعداد کالا چند عدد هستند و اطلاعات دیگری از این قبیل.

در مرحله بعد انباردار باید اقدام به صدور رسید نموده و اطلاعات مربوط به موجودی کالاها در انبار را تکمیل نماید. در مرحله بعد نوبت تحویل کالا به مشتری و قطعی نمودن فاکتور فروش می رسد. تمامی این فرایندها به صورت خودکار انجام می شود و بعد از تحویل کالا به مشتری، فاکتور به انبار و دفتر ارسال خواهد شد تا اپراتور هر سفارش، قطعی شدن سفارش را تایید کند. در نهایت نیز مشتری در لیست بدهکاران تجاری شرکت قرار خواهد گرفت.

در ادامه نیز مراحل دیگری همچون دریافت وجه یا چک از مشتری و ثبت در سیستم طی شده و اطلاعات مربوط به وصول یا برگشت چک دریافتی در سیستم ثبت می شود. اگر کالایی مرجوعه باشد، در مرحله بعد اپراتور آن را در بخش کالاهای مرجوعی به ثبت خواهد رساند. حال نوبت به حسابداری و خزانه داری می رسد که در آن تمامی اطلاعات مربوط به حسابداری پخش مویرگی ثبت می شوند.

در نهایت نیز باید به گزارش های سیستم نرم افزار پخش مویرگی اشاره کنیم که انواع مختلف بسیاری دارند. این گزارشات، شامل 50 گزارش کامل و متنوع در خصوص فرایندهای سیستم می شوند که در اختیار مدیران شرکت های پخش قرار می گیرند.

سوالات متداول

نرم افزارهای مویرگی مجموعه سپیدار سیستم به جهت یکپارچه سازی و مدیریت فرآیند فروش مویرگی طراحی و عرضه شده است. به همین جهت، مجموعه هایی که از این سیستم فروش استفاده می کنند، می توانند از این نرم افزار نیز بهره ببرند.

بله. یکی از مزیت های نرم افزار سفارش گیری سپیدار سیستم بهره مندی از ورژن موبایل است. این اپلیکیشن به شما کمک می کند تا در هر ساعت از شبانه روز بتوانید از طریق گوشی هوشمند خود فرآیند توزیع سفارشات را مدیریت نمایید.

نرم‌افزار پخش مویرگی سپیدار به شرکت‌هایی که عملیات فروش و توزیع مویرگی را همزمان با سایر انواع فروش دارند و نیاز به مدیریت متمرکز، یکپارچه و انعطاف‌پذیر دارند، توصیه می گردد.

نسخه موبایل از نرم‌افزار سفارش گیری سپیدار، یکی از ویژگی‌های مثبت آن است. این قابلیت این امکان را به شما می‌دهد که در هر لحظه از شبانه‌روز، از طریق تلفن همراه خود، فرایند سفارش‌گیری و توزیع را مدیریت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

54 − 44 =