سیستم پخش و سفارش گیری

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. معنویات
 4. chevron_left
 5. سیستم پخش و سفارش گیری

سیستم پخش مویرگی و سفارش گیری سپیدار

مدیریت پخش محصولاتتان را به سپیدار بسپارید

سیستم پخش مویرگی و سفارش گیری سپیدار یکی از نرم افزارهای کاربردی در زمینه مدیریت توزیع محصولات تولیدی در شرکت ها می باشد. در فرایند پخش محصولات عنصر تعیین مسیرهای پخش محصولات و حتی دریافت مطالبات بسیار مهم و ضروری می باشد و نقش تعیین کننده ای دارد. در نهایت پیش از اقدام در جهت توزیع کالاها بهتر است کاربران با مسیرهای توزیع کالاها بیشتر آشنا شوند.

برای این منظور در برنامه سیستم سفارش گیری سپیدار این مسیرها در ساختاری درختواره ای تعیین می گردند. در این سیستم علاوه بر مسیرهای توزیع کالا موارد دیگری مانند دامنه فعالیت ویزیتورها نیز تعیین می شود. علاوه بر مدیریت دقیق فعالیت ویزیتورها به مشتری ها نیز کمک می کند تا برای دریافت محصولات به ویزیتور مشخص آن محصول مراجعه نمایند. همچنین کنترل میزان پذیرش سفارش توسط ویزیتورها از دیگر امکانات ارائه شده در این نرم افزار کاربردی می باشد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

معرفی سیستم پخش مویرگی و سفارش گیری سپیدار

سیستم پخش مویرگی به مجموعه ای گسترده از سیستم توزیع کالا در شرکت های مختلف اشاره می نماید. در نهایت آنچه بسیار اهمیت دارد این مورد است که توزیع محصولات در بازار دارای پیچیدگی های فراوانی می باشد. به شکلی که سیستم پخش مویرگی از تعداد زیادی مشتری، پخش کننده، تراکنش های روزانه و همچنین مجموعه گسترده ای از ارتباطات تشکیل می شود.

سیستم پخش مویرگی و سفارش گیری سپیدار یکی از نرم افزارهای کاربردی در این زمینه می باشد که در عین حال که از انعطاف پذیری بالای در مدیریت کارها برخوردار است اما اجرای روند توزیع کالاها و دریافت بهای آنها را به خوبی مدیریت می نماید. امکان پاسخگویی بالا به مشتریان از عمده ترین دلایلی می باشد که استفاده از این برنامه را مناسب نموده است.

بررسی ویژگی های این بسته در امر مدیریت پخش مویرگی

از مهمترین ویژگی های کاربردی که می توانیم در زمان کاربرد سیستم پخش مویرگی و سفارش گیری سپیدار به آن اشاره نماییم ثبت دقیق مناطق عرضه سفارش ها و برنامه ریزی برای مدیریت پخش کننده ها می باشد. تعیین سقف فروش هر کالا برای هر ویزیتور و مشخص کردن مسیر مورد نظر شرکت در فروش محصولات از دیگر ویژگی های کاربردی این برنامه می باشد. تعیین نوع تخفیف ها برای محصولات مختلف و نحوه سفارش کالا از دیگر ویژگی های بارز این برنامه است. همچنین ویزیتورها می توانند در هر شرایطی و تنها با در اختیار داشتن یک گوشی موبایل سفارش خود را ثبت کنند. در نهایت نیز نرم افزار می تواند گزارشی کامل از تمامی سفارش های ثبت شده و کالاهای فروخته شده در اختیار شما قرار دهد.

زیر سیستم‌‌های پیشنهادی

امکانات زیر سیستم دو زبانه سپیدار:

 • مشاهده و ثبت اطلاعات به زبان فارسی در نرم‌افزار
 • مشاهده و ثبت اطلاعات به زبان انگلیسی در نرم‌افزار

امکانات زیر سیستم مدیریت پیام:

 • امکان ارسال پیامک مبلغ فاکتور هر مشتری
 • امکان ارسال پیام‌های تبلیغاتی و تبریک
 • امکان دریافت پاسخ پیامک‌های ارسال شده

امکانات زیر سیستم ارزی سپیدار:

 • امکان ثبت اسناد و اطلاعات با ارز‌های مختلف
 • امکان نگهداری معاملات به ارز پایه
 • امکان صدور سند تسعیر ارز در پایان سال

امکانات زیرسیستم موبایل و تبلت سفارش گیری:

 • ثبت سفارشات فروش یا برگشت از فروش بدون نیاز به اینترنت
 • امکان دسترسی به کالاها، موجودی آن‌ها در انبار

سوالات متداول

برای استفاده از نرم افزار پخش و سفارش‌گیری سپیدار، شما باید بسته مربوطه را خریداری کنید. این بسته شامل سیستم‌های حسابداری، دریافت و پرداخت، مدیریت مشتریان و فروش، کنترل انبار بازرگانی، زیرسیستم پیشرفته فروش و سیستم سفارش‌گیری است. همچنین، امکان افزودن سیستم پخش سردوگرم به بسته محصولات نیز وجود دارد. همچنین، اپلیکیشن موبایل سفارش‌گیری نیز به صورت جداگانه در دسترس است و شما باید آن را تهیه نمایید.

بله، ویزیتورهای شما اکنون می‌توانند سفارشات خود را با استفاده از موبایل و تبلت ثبت کنند.

بله، همه سفارشات به صورت خودکار در نرم‌افزار ثبت می‌شوند.

ما به شرکت‌ها توصیه می‌کنیم از کدینگ بازرگانی استفاده کنند. همچنین، شما می‌توانید کدینگ خود را در نرم‌افزار تعریف و استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

7 + 3 =