سپیدار سیستم – نرم افزار سپیدار سیستم

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. سپیدار سیستم – نرم افزار سپیدار سیستم

سپیدار سیستم – نرم افزار سپیدار سیستم

سپیدار سیستم، نرم افزاری جامع و یکپارچه حسابداری و مالی می باشد. سپیدار همکاران سیستم، نرم افزار حسابداری و مالی معتبر در ایران است که نیاز حسابداران را برطرف می کند. حسابداران می توانند امور حسابداری کسب و کارشان را به صورت حرفه ای در نرم افزار سپیدار سیستم مدیریت کنند. از نرم افزار سپیدار سیستم برای امور شرکتی، سازمانی و فروشگاهی استفاده می شود. حسابداران می توانند با استفاده از نرم افزار سپیدار سیستم، عملیات های مالی خود را ثبت نمایند تا بتوانند سودآوری شرکت و فروشگاه خود را بررسی کنند.

نرم افزار سپیدار سیستم نیاز به آموزش دارد. از این رو، حسابداران می توانند در دوره های آموزشی شرکت کنند و به صفر تا صد این نرم افزار حسابداری مسلط شوند. نرم افزار سپیدار سیستم در سراسر ایران، بیش از 150 نمایندگی فروش و بیش از 110 نمایندگی آموزش دارد. جهت آشنایی بیشتر با نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار، ادامه این مقاله را دنبال کنید.

نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار سیستم

نمایندگی های سپیدار همکاران سیستم در زمینه فروش و آموزش نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار فعالیت دارند. نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار با امکانات مختلف، بستری کامل از نرم افزارهای حسابداری شرکتی را برای سازمان ها، شرکت ها و فروشگاه های مختلف تهیه کرده است. نرم افزار شرکتی سپیدار، پکیجی کامل برای رفع نیازهای سازمان ها و فروشگاه های کوچک می باشد. حسابداران می توانند سودآوری شرکت ها و فروشگاه های کوچک را مدیریت و کنترل کنند. کاربری نرم افزار سپیدار سیستم، فوق العاده ساده و راحت است. نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار در پنج بسته مختلف، طراحی شده است تا متناسب با نیازهای کسب و کارها بزرگ و کوچک عمل کند. بسته های نرم افزار شرکتی سپیدار همکاران سیستم به شرح زیر می باشد:

 1. نرم افزار حسابداری بازرگانی
 2. نرم افزار حسابداری تولیدی
 3. نرم افزار حسابداری خدماتی
 4. نرم افزار حسابداری پیمانکاری
 5. نرم افزار حسابداری پخش مویرگی

به این ترتیب، نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار، از تامین تا توزیع و جریان های مالی را پوشش می دهد. از این رو، حسابداران با استفاده از نرم افزار سپیدار سیستم می توانند تمام نیازهای کاری خود را برطرف کنند. نرم افزار حسابداری سپیدار که توسط نمایندگی های سپیدار همکاران سیستم در سراسر ایران، به فروش می رسد، شامل بیش از 10 سیستم و زیرسیستم می شود. سیستم های نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار به شرح زیر می باشد:

 • وب سرویس فروشگاه اینترنتی
 • سیستم حسابداری سپیدار
 • سیستم دارایی ثابت سپیدار
 • سیستم دریافت و پرداخت سپیدار
 • سیستم حقوق و دستمزد سپیدار
 • سیستم انبارداری سپیدار
 • سیستم مشتریان و فروش
 • سیستم سفارشات خارجی
 • سیستم تولید
 • سیستم پخش مویرگی و سفارش گیری
 • نرم افزار مدیریت حضور و غیاب (تردد) پرسنل
 • سیستم پیمانکاری
 • سیستم ارتباط با سامانه مودیان

نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار سیستم

نرم افزار حسابداری بازرگانی، یکی از پنج زیر مجموعه نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار می باشد. نرم افزار سپیدار سیستم، امکان استفاده از نسخه دموی نرم افزار حسابداری بازرگانی را فراهم کرده است تا حسابداران با سیستم سپیدار آشنا شوند. نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار، امکان کنترل موجودی انبار و محاسبه سود و زیان کالاها را فراهم کرده است. به عبارتی، حسابداران می توانند با نرم افزار حسابداری بازرگانی، امور مربوط به خرید و فروش کالاها را با آگاهی از میزان و زمان سفارش هر کالا و موجودی انبار، کنترل و مدیریت کنند. نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار، تمامی فرآیندهای بازرگانی و حسابداری را به صورت کامل، پوشش می دهد.

همان طور که از اسم این نرم افزار مشخص است، نرم افزاری حسابداری بازرگانی سپیدار همکاران سیستم برای امور خرید و فروش شرکتی و سازمانی کاربرد دارد. علاوه بر قابلیت ثبت نقطه ای سفارشات و استخراج حداکثر موجودی کالاها امکان تهیه گزارش سود و زیان به تفکیک کالاها، تهیه صورتحساب های طرف مقابل در لحظه، ثبت عملیات های چک های دریافتی و پرداختی، طراحی انواع مدل های پورسانت و محاسبه خودکار با تسویه یا عدم تسویه، ثبت حداکثر 10 مشخصه برای کالاها و استفاده از آن ها در فرم های انبار و فروش، ثبت ورود و خروج کالاها در انبار از طریق ارتباط آنلاین با دستگاه باسکول و ارزیابی موجودی کالاها، انبارگردنی و صدور خودکار کسر و اضافه، فراهم شده است. از دیگر قابلیت های نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تهیه فایل خرید و فروش فصلی، صورتحساب الکترونیکی و انواع اظهارنامه
 2. مدیریت دسترسی کارکنان به انبار و تفکیک دسترسی ریالی و تعدادی انبار
 3. ثبت بارنامه و ترخیص گمرکی برای هر فاکتور خرید وارداتی
 4. محاسبه خودکار قیمت تمام شده هر کالا با ثبت تمام هزینه های واردات آن ها

سیستم های نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار سیستم


نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار سیستم که امکان دقیق بررسی موجودی قابل فروش و موجودی کالای رزرو در لحظه فروش را فراهم کرده است، دارای 8 سیستم مختلف می باشد. نرم افزار حسابداری بازرگانی از سیستم حسابداری سپیدار، سیستم دارایی ثابت سپیدار، سیستم دریافت و پرداخت سپیدار، سیستم حقوق و دستمزد سپیدار، سیستم انبارداری سپیدار، سیستم مشتریان و فروش، سیستم سفارشات خارجی و سیستم ارتباط با سامانه مودیان تشکیل شده است. از این رو، حسابداران می توانند از نرم افزاری حسابداری بازرگانی برای امور خرید و فروش شرکتی و سازمانی استفاده کنند.

نرم افزار حسابداری تولیدی سپیدار همکاران سیستم

نرم افزار حسابداری تولیدی سپیدار، یکی از پنج زیر مجموعه نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار می باشد. نرم افزار سپیدار سیستم، امکان استفاده از نسخه دموی نرم افزار حسابداری تولیدی را فراهم کرده است تا حسابداران با سیستم سپیدار آشنا شوند. اصلی ترین کاربرد نرم افزار حسابداری تولیدی سپیدار همکاران سیستم، محاسبه بهای تمام شده مواد اولیه و فروش می باشد. حسابداران می توانند ضایعات را محاسبه و مدیریت کنند و راندمان را افزایش دهند. از نرم افزار حسابداری تولیدی در شرکت ها و صنایع استفاده می شود. نرم افزار حسابداری تولیدی سپیدار با آنالیز بهای تمام شده، قیمت گذاری را بهینه می کند تا سودآوری افزایش یابد. از این رو، با آگاهی از انحراف مصرف مواد و محل ضایع شدن تولیدات، اتلاف مواد اولیه در خط تولید کاهش می یابد.

نرم افزار حسابداری تولیدی سپیدار سیستم از سیستم حسابداری سپیدار، سیستم دارایی ثابت سپیدار، سیستم دریافت و پرداخت سپیدار، سیستم حقوق و دستمزد سپیدار، سیستم انبارداری سپیدار، سیستم مشتریان و فروش، سیستم تولید و سیستم ارتباط با سامانه مودیان تشکیل شده است. از نرم افزار حسابداری تولیدی سپیدار در کنترل خروج مواد از انبار، ورود محصولات به انبار، بهبود کنترل داخلی، برآورد تولید و انتخاب روش بهینه استفاده از موجودی مواد اولیه، انبارگردانی، صدور تگ انبار برای شناسایی کسری و اضافات انبار و کنترل موجودی آن استفاده می شود.

نسخه دموی نرم افزار سپیدار سیستم امکان محاسبه هزینه های مواد اولیه، بهای تمام شده هر محصول با نرم افزار حسابداری تولیدی، تعیین حداقل و حداکثر موجودی کالاها، شناسایی به موقع کالاهای نیازمند سفارش و مدیریت موجودی انبار را فراهم کرده است.

مطالعه صفحات زیر را نیز به شما توصیه می کنیم:

نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار سیستم

یکی دیگر از پنج نرم افزار سپیدار سیستم، نرم افزار حسابداری تولیدی می باشد. نرم افزار سپیدار سیستم، امکان استفاده از نسخه دموی نرم افزار حسابداری خدماتی را فراهم کرده است تا حسابداران با سیستم سپیدار آشنا شوند. کاربری نرم افزار حسابداری خدماتی، فوق العاده ساده می باشد. حسابداران می توانند اطلاعات مالی، میزان ورود و خروج نقدینگی، گزارش های دقیق چک های دریافتی و پرداختی را در نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار ثبت کنند. نرم افزار حسابداری خدماتی از سیستم حسابداری سپیدار، سیستم دریافت و پرداخت سپیدار، سیستم حقوق و دستمزد سپیدار، سیستم مشتریان و فروش و سیستم ارتباط با سامانه مودیان تشکیل شده است. به این ترتیب، می توان گزارش های مرتبط با فروش خدمات و اطلاعات مالی را به صورت یکپارچه استخراج و ارائه کرد.

حسابداران با استفاده از نسخه دموی نرم افزار سپیدار سیستم می توانند از نرم افزار حسابداری خدماتی برای تعیین نوع فروش در خدمات مختلف، تهیه لحظه ای صورتحساب طرف مقابل، افزایش سودآوری مدیریت فروش، ارتباط شفاف با مشتریان، تهیه خودکار انواع صورت مغایرت بانکی، تهیه ساده گزارش های قانونی و اجرای تکالیف قانونی، ثبت عملیات مرتبط با چک های دریافتی و پرداختی و مدیریت آن ها استفاده می کنند. نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار در تعیین انواع مدل های پورسانت، تعریف واسطه، محاسبه خودکار پورسانت بر مبنای تسویه یا عدم تسویه فاکتورهای موجود کاربرد دارد.

نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار

یکی دیگر از پنج نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار، نرم افزار حسابداری پیمانکاری می باشد. نرم افزار سپیدار سیستم، امکان استفاده از نسخه دموی نرم افزار حسابداری پیمانکاری را فراهم کرده است تا حسابداران با سیستم سپیدار آشنا شوند. همان طور که از اسم آن مشخص است، نرم افزار حسابداری پیمانکاری برای شرکت های پیمانکاری و عمرانی کاربرد دارد. در شرکت های پیمانکاری و عمرانی، وجود نرم افزاری برای محاسبه سودآوری پروژه ها ضروری است. نرم افزار حسابداری پیمانکاری با هدف مدیریت حسابداری پروژه های عمرانی و ساختمان سازی، مورد استفاده قرار می گیرد. نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار سیستم از سیستم حسابداری سپیدار، سیستم دارایی ثابت سپیدار، سیستم دریافت و پرداخت سپیدار و سیستم حقوق و دستمزد سپیدار تشکیل شده است.

حسابداران با استفاده از نسخه دموی نرم افزار سپیدار سیستم می توانند از نرم افزار حسابداری پیمانکاری برای ثبت هزینه های حقوق و دستمزد، هزینه های استهلاک دارایی های ثابت، هزینه های پیمانکاران دسته دو، هزینه های سربار و هزینه های مواد و مصالح مصرف شده استفاده کنند. برای ثبت مناقصه، هزینه های شرکت عمرانی در مناقصه، ثبت انواع ضمانت نامه های پرداختی و دریافتی شرکت در مناقصه، انجام تعهدات قرارداد و علی الحساب یا پیش پرداخت، انجام عملیات تقلیل و آزادسازی و تمدید، دریافت فهرست بهای اعلام شده توسط سازمان برنامه و بودجه و استفاده از آن ها در قراردادها از نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار استفاده می شود.

از طرفی، حسابداران می توانند متمم، الحاقیه، دستور کار، صورتجلسه قراردادها، انواع صورت وضعیت های عادی و تعدیلی افزایشی یا کاهشی، انواع ضرایب قراردادها و اعمال آن ها در صورت وضعیت مربوطه را وارد نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار کنند. به عبارتی، نرم افزار حسابداری پیمانکاری، یک سیستم یکپارچه برای مدیریت پروژه های ساختمانی می باشد.

قابلیت های نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار سیستم

نرم افزار سپیدار سیستم در نسخه دموی نرم افزار حسابداری پیمانکاری امکان گزارش گیری از درصد پیشرفت فیزیکی و ریالی به تفکیک هر قرارداد و گزارش گیری از ضمانتنامه های سررسید شده، سپرده های نزد کارفرما و صورت وضعیت های ارسالی و تایید شده را فراهم کرده است. نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار، میزان پیشرفت هر پروژه را بر اساس مفاد ثبت شده در قرارداد و صورت وضعیت های ارسالی، محاسبه می کند. از دیگر قابلیت های نرم افزاری حسابداری پیمانکاری سپیدار می توان به امکان ثبت صورت هزینه نقدی و اعتباری، ثبت قرارداد برای پیمانکاران دسته دو و انجام تسویه حساب برای انواع صورت وضعیت های دریافتی و پرداختی و صورت هزینه های اعتباری اشاره کرد.

نرم افزار حسابداری پخش مویرگی سپیدار سیستم

پنجمین نرم افزار سپیدار سیستم، نرم افزار حسابداری پخش مویرگی می باشد. نرم افزار حسابداری پخش مویرگی سپیدار با در نظر گرفتن پراکندگی جغرافیایی و حجم بالای عملیات های روزانه و پیچیدگی محاسبات، فرآیند فروش و پخش را مدیریت می کند. سیستم پخش مویرگی با انعطاف پذیری فوق العاده بالا، پیچیدگی های موجود را مدیریت می نمایند.

با استفاده از نرم افزار حسابداری پخش مویرگی سپیدار، شرکت ها می توانند تمام فرآیندهای فروش سرد، پخش گرم، فروش خرد و عمده را از مرحله سفارش گیری تا توزیع و تسویه حساب رصد کنند. این نرم افزار با ثبت منطقه ای، تعیین مسیر و برنامه ریزی ویزیت ها، خط فروش کالاها را مشخص می کند تا سقف فروش هر کالا و هر ویزیتور مشخص شود.

حسابداران با استفاده از نسخه دموی نرم افزار سپیدار سیستم می توانند از نرم افزار حسابداری پخش مویرگی برای تعریف تخفیفات خطی، پلکانی، درصدی، مبلغی، اشانیتون، بسته محصول و تخفیف در سطح کل فاکتور استفاده کنند. نسخه دمو با قابلیت های محدودی در دسترس حسابداران قرار می گیرد تا حسابداران با قابلیت ها و کیفیت این نرم افزار حسابداری آشنا شوند. حسابداران می توانند مدل های مختلف پورسانت را در نرم افزار سپیدار سیستم تعریف کنند. با استفاده از این سیستم، مدیران و سرپرست های فروش می توانند تایید سفارش ها یا درخواست برگشت کالاهای انبار را بررسی نمایند.

نرم افزار حسابداری پخش مویرگی از سیستم حسابداری سپیدار، سیستم دارایی ثابت سپیدار، سیستم دریافت و پرداخت سپیدار، سیستم حقوق و دستمزد سپیدار، سیستم انبارداری سپیدار، سیستم مشتریان و فروش، سیستم ارتباط با سامانه مودیان، سیستم پخش مویرگی و سفارش گیری تشکیل شده است.

آشنایی با اپلیکیشن سفارش گیری سپیدار

نرم افزار حسابداری پخش مویرگی سپیدار همکاران سیستم به اپلیکیشن سفارش گیری سپیدار سیستم متصل می شود. اپلیکیشن سفارش گیری سپیدار بر روی تلفن همراه های اندروید و ios نصب و اجرا می گردد. اپلیکیشن سفارش گیری سپیدار، قابلیت مدیریت سفارش گیری و توزیع کالاهای انبار را در هر لحظه از شبانه روز فراهم کرده است. اپلیکیشن سفارش گیری سپیدار با قابلیت های فراوانی در دسترس حسابداران و کاربران قرار گرفته است. مدیران و سرپرست های فروش می توانند برنامه روزانه بازدید را آماده کنند و به سایرین اطلاع دهند. با استفاده از اپلیکیشن سفارش گیری سپیدار می توان به موجودی کالاهای انبار دسترسی پیدا کرد و آن ها را بر اساس واحد سنجش و آخرین قیمت، لیست کرد.

از دیگر قابلیت های اپلیکیشن سفارش گیری سپیدار سیستم می توان به مشاهده لیست مشتریان، لیست تمامی سفارشات و سفارشات برگشتی اشاره نمود. کاربران برای ثبت سفارشات فروش یا برگشت از فروش در لحظه ثبت، نیازی به اینترنت ندارند. به عبارتی، کاربران می توانند به صورت آفلاین، سفارشات خود را در اپلیکیشن سفارش گیری ثبت کنند. پس از پایان روز با اتصال به اینترنت، تمامی سفارشات به صورت یک جا به سرور ارسال می شوند.

نمایندگی های سپیدار سیستم در سراسر کشور

نمایندگی های نرم افزار سپیدار سیستم در سراسر کشور و در هر استان در حال فعالیت می باشند. مشتریان می توانند به مراجعه حضوری یا آنلاین به نمایندگی های سپیدار همکاران سیستم، نرم افزارهای حسابداری را تهیه کنند. حسابداران می توانند در دوره های آموزشی شرکت نمایند و به صفر تا صد نرم افزار سپیدار سیستم مسلط شوند. شرکت ها، ارگان ها و فروشگاه ها می توانند از خدمات آموزشی و پشتیبانی نمایندگی های سپیدار همکاران سیستم بهره مند گردند. جهت ارتباط با نمایندگی های سپیدار همکاران سیستم از سایت سپیدار سیستم وارد شوید و از قسمت “نمایندگی ها”، شماره تماس شعبه مد نظر خود را بیابید و تماس بگیرید.

آشنایی با نسخه دموی نرم افزار سپیدار سیستم

هر چند پیش تر اشاره شد که نرم افزار سپیدار سیستم دارای نسخه دمو می باشد ولی در واقع، نرم افزار سپیدار سیستم فاقد نسخه دمو است. حسابداران می توانند با مراجعه به نمایندگی های سپیدار همکاران سیستم، به صورت حضوری از نرم افزار استفاده کنند و از قابلیت های آن، بهره مند شوند. اگر حسابداران، قادر به مراجعه حضوری به نمایندگی های سپیدار همکاران سیستم نیستند، می توانند به صورت آنلاین در جلسه رایگان سپیدار شرکت کنند. به این ترتیب، با قابلیت های این نرم افزار آشنا می شوند. جهت آشنایی کامل با نرم افزار سپیدار سیستم، توصیه می شود از طریق از وب سایت سپیدار سیستم، بر روی گزینه “دموی رایگان” کلیک نمایید. سپس فرم “درخواست جلسه مشاوره رایگان و آشنایی با سپیدار” را پر کنید تا در روزهای آینده با شما تماس گرفته شود.

تفاوت بسته های نرم افزار شرکتی سپیدار همکاران سیستم

تفاوت بسته های نرم افزار سپیدار سیستم با یکدیگر در زمینه فعالیت و سیستم های زیرمجموعه آن ها می باشد. بسته های نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار به شرح زیر می باشد:

 1. نرم افزار حسابداری بازرگانی که از سیستم حسابداری سپیدار، سیستم دارایی ثابت سپیدار، سیستم دریافت و پرداخت سپیدار، سیستم حقوق و دستمزد سپیدار، سیستم انبارداری سپیدار، سیستم مشتریان و فروش، سیستم سفارشات خارجی و سیستم ارتباط با سامانه مودیان تشکیل شده است، برای امور خرید و فروش شرکتی و سازمانی استفاده می شود.
 2. نرم افزار حسابداری تولیدی که از سیستم حسابداری سپیدار، سیستم دارایی ثابت سپیدار، سیستم دریافت و پرداخت سپیدار، سیستم حقوق و دستمزد سپیدار، سیستم انبارداری سپیدار، سیستم مشتریان و فروش، سیستم تولید و سیستم ارتباط با سامانه مودیان تشکیل شده است برای محاسبه بهای تمام شده مواد اولیه و فروش کاربرد دارد.
 3. نرم افزار حسابداری خدماتی که از سیستم حسابداری سپیدار، سیستم دریافت و پرداخت سپیدار، سیستم حقوق و دستمزد سپیدار، سیستم مشتریان و فروش و سیستم ارتباط با سامانه مودیان تشکیل شده است برای ثبت اطلاعات مالی، میزان ورود و خروج نقدینگی، گزارش های دقیق چک های دریافتی و پرداختی کاربرد دارد.
 4. نرم افزار حسابداری پیمانکاری که از سیستم حسابداری سپیدار، سیستم دارایی ثابت سپیدار، سیستم دریافت و پرداخت سپیدار و سیستم حقوق و دستمزد سپیدار تشکیل شده است، برای شرکت های پیمانکاری و عمرانی مورد استفاده قرار می گیرد.
 5. نرم افزار حسابداری پخش مویرگی از سیستم حسابداری سپیدار، سیستم دارایی ثابت سپیدار، سیستم دریافت و پرداخت سپیدار، سیستم حقوق و دستمزد سپیدار، سیستم انبارداری سپیدار، سیستم مشتریان و فروش، سیستم ارتباط با سامانه مودیان، سیستم پخش مویرگی و سفارش گیری تشکیل شده است.

لزوم استفاده از نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار

شرکت ها، ارگان ها و فروشگاه ها بایستی هزینه ها را به درستی مدیریت کنند. فرقی ندارد که کسب و کار شما، بزرگ است یا کوچک، در هر صورت به نرم افزار حسابداری دارید. شرکت های کوچک و بزرگ که در زمینه بازرگانی، تولیدی، خدماتی، پیمانکاری، بسته بندی و پخش فعالیت دارند، بایستی برای مدیریت هزینه ها از نرم افزارهای حسابداری استفاده کنند. مسیر رشد و توسعه کسب و کارها به نرم افزار سپیدار سیستم بستگی دارد. نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار با هدف رفع نیازهای شرکت ها، سازمان ها و فروشگاه های کوچک و بزرگ، سودآوری آن ها را مدیریت و کنترل می کند.

بدون استفاده از نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار نمی توان امور مالی را مدیریت و کنترل کرد. حسابداران می توانند با استفاده از نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار، هر گونه خروجی که مد نظر دارند را دریافت کنند. جهت آشنایی کامل تر با نرم افزار سپیدار سیستم، توصیه می شود با نمایندگی های سپیدار همکاران سیستم، ارتباط برقرار کنید. سپس با صفر تا صد این نرم افزار آشنا شوید. نرم افزار سپیدار سیستم با کاربری ساده، اطلاعات مالی را ثبت می کند. می توان میزان ورود و خروج نقدینگی، گزارش های دقیق چک های دریافتی و پرداختی را کنترل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

46 + = 52