سیستم پیمانکاری سپیدار

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. بسته بازرگانی سپیدار
 4. chevron_left
 5. سیستم پیمانکاری سپیدار

سیستم پیمانکاری سپیدار

حساب پیمان‌هایتان را به سپیدار بسپارید

شرکت‌های پیمانکاری با شرکت‌ها و پروژه‌های مختلفی سروکار دارند و همین موضوع کار آنها را دشوار می‌کند. اما با داشتن یک نرم افزار حسابداری پیمانکاری مناسب می‌توانند تمام فعالیت‌های حسابداری را به شکل یکپارچه مدیریت نمایند. شما با خرید سیستم پیمانکاری سپیدار می‌توانید به شکل هم‌زمان صورت هزینه، صورت وضعیت و تسویه‌حساب هر پروژه را به‌دقت بررسی و از آنها گزارش تهیه کنید.

همچنین در صورت داشتن قرارداد با پیمانکار جزء می‌توانید موضوعات مربوط به قراردادهای این دسته از پیمانکاران را مدیریت و در نهایت بهای تمام شده پیمان و سود و زیان حاصل از هر قرارداد را داشته باشید. همچنین در طی زمان قرارداد با استفاده از گزارش مرور قرارداد می‌توانید درصد پیشرفت پروژه را مشاهده کنید.

با دریافت صورت وضعیت از پیمانکار جزء مبالغ بدهی را شناسایی و تسویه کنید یا با ثبت صورت‌وضعیت‌های ارائه شده به کارفرما مطالبات خود را براورد و تسویه کنید. همچنین امکان ثبت هزینه‌های هر قرارداد بر اساس انواع حقوق و دستمزد کارکنان مربوطه، استهلاک دارایی‌های ثابت هر قرارداد و مصرف مصالح و کالا و سایر هزینه‌های مستقیم و غیرمستقیم را ثبت و تسویه کنید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

معرفی امکانات سیستم پیمانکاری

سیستم حسابداری پیمانکاری سپیدار، ابزاری قدرتمند برای مدیریت مالی هم زمان چندر پروژه پیمانکاری است. این سیستم با گزارش کازبرگ قرارداد به شما کمک می کند تا در هر لحظه اطلاع دقیقی از وضعیت عملکرد هر قرارداد داشته باشید. هم چنین بتوانید به موقع دیسکت فایل خرید و فروش فصلی و صورت وضعیت های خود را مطابق با آخرین تغییرات قانونی ارائه دهید.

با استفاده از سیستم حسابداری پیمانکاری سپیدار شما می‌توانید:

 • گزارش گیری هزینه های انجام شده به تفکیک عوامل هزینه
 • کنترل وجوه نقد دریافتی و پرداختی
 • کنترل قراردادها و صورت وضعیت های دریافتی
 • گزارش گیری از میزان تایید شده هر صورت وضعیت
 • تهیه کارت پیمان
 • ثبت الحاقیه، دستور کار وصورت جلسه برای هر قرارداد با توجه به سقف مجاز هر قرارداد
 • مدیریت ضمانت ها با امکان ثبت ضمانت نامه ها به تفکیک هر قرارداد

سوالات متداول

شما ملزم به خریداری سیستم حسابداری و انبار تولیدی هستید. اما استفاده از بسته نرم‌افزاری تولیدی در کنار سیستم تولید پیشنهاد می‌شود.

بله؛ شما می‌توانید بهای تمام شده برآوردی تولید سفارش‌ها را محاسبه و به‌صورت خودکار در رسیدهای تولید درج و سند حسابداری آن را صادر کنید.

در سیستم تولید مواد اولیه هر سفارش متناسب با مقدار سفارش و فرمول انتخاب شده از انبار مواد اولیه خارج و پس از تولید امکان رسید کردن محصول تولید شده به انبار محصولات وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

1 + 9 =