نرم افزار حسابداری خدماتی

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. نرم افزار حسابداری شرکتی
 4. chevron_left
 5. نرم افزار حسابداری خدماتی

نرم افزار حسابداری خدماتی

سپیدار همکاران سیستم

نرم افزار حسابداری خدماتی یکی از قسمت های مهم و کاربردی سپیدار به شمار می آید که کاربرد گسترده ای در شرکت‌ها و سازمان‌ها دارد. بخش مالی هر شرکت و سازمان به عنوان مهمترین قسمت آن به شمار می آید که نیازمند توجه و دقت بالایی است. به کمک این بخش از نرم افزار سپیدار، انجام بسیاری از کارهای دریافت و پرداخت، به راحتی و به صورت خودکار انجام می گیرد. در ادامه به توضیح بیشتر این بخش، ویژگی ها و کاربردهای آن اشاره می کنیم.

معرفی سپیدار همکاران سیستم

به کمک نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار، می‌توان تمام اطلاعات مربوط به ورود و خروج نقدینگی به سیستم یک شرکت را ثبت و کنترل کرد. با استفاده از این بخش، می توان عملیات مربوط به تمام چک های دریافتی و پرداختی را به صورت یک گزارش کامل ارائه داد. با دادن گزارش های تنظیم شده به این سیستم، اطلاعات مالی لازم به صورت کامل و به روز در اختیار کاربر قرار می گیرد. این سیستم باعث شده تا حساب و کتاب های مالی در بخش حسابداری با دقت و نظم بالایی ارائه شود. این بخش از سیستم سپیدار را می توان مهمترین بخش آن برای مدیریت مالی معرفی کرد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ویژگی های نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار

استفاده از نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار به دلیل ویژگی ها و مشخصات قابل توجه آن می باشد. در ادامه به برخی از مهمترین ویژگی های این بخش اشاره می کنیم.

 • بالا بردن میزان سود مدیریت فروش با تعیین نوع فروش برای خدمات مختلف
 • تهیه و تنظیم آنی صورت حساب طرف مقابل و ارتباط شفاف با مشتریان
 • مشخص کردن مدل‌های گوناگون پورسانت، تعریف واسط و محاسبه خودکار پورسانت بر اساس تسویه یا عدم تسویه فاکتور
 • ثبت عملیات مرتبط با چک‌‎های دریافتی و پرداختی و مدیریت تمام دریافت‌ها و پرداخت‌ها
 • تهیه‌ی خودکار صورت مغایرت بانکی و صرفه‌جویی در زمان و جلوگیری از دوباره‌کاری و اشتباه‌ها
 • تهیه ساده گزارش‌های قانونی و اجرای تکالیف قانونی

سوالات متداول

این بسته با 4 سیستم، شامل حسابداری، دریافت و پرداخت، فروش خدماتی، دارایی ثابت، پاسخ‌گوی شرکت‌های خدماتی است. این بسته به شکل تک کاربر است اما امکان اضافه کردن کاربر و ثبت اطلاعات دو شرکت نیز وجود دارد.

بسته خدماتی نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار ، با کاربری ساده در ثبت اطلاعات مالی و کنترل میزان ورود و خروج نقدینگی، گزارش های دقیقی را درباره‌ی تمام عملیات مرتبط با چک‌های دریافتی و پرداختی برایتان فراهم می‌کند. همچنین با ارائه گزارش‌های مرتبط با فروش خدمات، اطلاعات مالی به صورت یکپارچه و به‌روز در اختیار شما قرار می‌گیرد.

 

این سیستم مناسب شرکت‌هایی است که فعالیت اصلی آن‌ها ارائه خدمات به مشتریان است و در ازای آن‌ دستمزد دریافت می‌کنند. معمولا تخصص چنین شرکت هایی در ارائه خدمات از اهمیت بسیاری برخوردار است.

در صورتی که قصد استفاده از نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار سیستم را دارید، کافی است با ما تماس بگیرید. همکاران ما در یک جلسه نسخه دمو را به شما معرفی می‌کنند. همچنین با توجه به ماهیت کسب و کار و ابعاد شرکت شما بهترین سیستم حسابداری خدماتی را معرفی می‌کنند. پس از خرید نیز همکاران ما برای آموزش کامل نرم افزار حسابداری خدماتی همراه شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

8 + 1 =