banner14

نسخه سوم دشت همکاران سیستم

همکاران سیستم در نسخه ۳ نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت شروع به بهینه سازی رابط کاربری آن کرده است. برای بهبود تجربه کاربری دشت، سادگی و سازگاری به عنوان دو فاکتور مهم در بهینه‌سازی رابط کاربری در نظر گرفته شده تا تعامل کاربر بیش از پیش ساده و روان‌تر شود.

افزوده شدن صفحه شروع

در این نسخه شاهد افزوده شدن صفحه شروع هستیم که امکان دسترسی سریع به پر استفاده‌ترین عملیات هر صنف را فراهم می‌‌کند و علاوه بر آن بخش مدیریت هوشمند به عنوان یک دستیار به شما اطلاع رسانی‌ها و پیشنهادات هوشمندانه‌ای جهت مدیریت فروشگاه ارائه می‌کند.

dasht 3 intro start page

رابط کاربری مدرن

رابط کاربری کلاسیک جای خود را به رابط کاربری مدرن داده است. از استاندارد فلت دیزاین برای بهبود المان‌ها استفاده شده است. با انتخاب رنگ‌های خنثی و منحصر بفرد سعی شده است به تمرکز کاربر روی بخش‌های لازم توجه ویژه‌ای شود.

dasht 3 intro ui modern

طراحی مفهومی آیکون‌ها

آیکون‌های به‌کاررفته در نسخه‌ی جدید براساس مفهوم هر بخش از سیستم بازطراحی شده‌اند. طراحی آیکون‌ها در محیط پیکسل انجام شده و در اندازه‌های مختلف به‌خوبی نمایش داده می‌‌شود.

dasht 3 intro icons

خواناترین فونت فارسی

پرطرفدارترین فونت فارسی که خوانایی زیادی در وزن‌های مختلف دارد توانسته سرعت تعامل کاربر را به نحوه چشمگیری افزایش دهد. اعداد تمام فارسی با عرض یکسان در این فونت استفاده شده تا خوانایی اعداد را در لیست‌های رقمی به طور چشمگیری افزایش دهد.

dasht 3 intro font

شخصی سازی بیشتر

چیدمان و امکان شخصی‌سازی رابط کاربری فاکتور فروش بهینه شده تا تعامل کاربر با سرعت بیشتری صورت بگیرد.

dasht 3 intro custumize

 

 

 

 

  • تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه 6 - واحد 613
  • 021-44255900
    021-44289725
  • info@kamkargroup.com